14 Ağustos 2015 Cuma

Swintrainer ve ilk vlogum

Youtube'da denk geldğim vloglar hoşuma gitmeye başladı bu aralar. Biliyorsunuz yada biliyor musunuz bilmiyorum :) ama 2 senedir çalışmıyorum. Son 2 aya kadar bir sıkıntı yoktu benim için çünkü eşim home office olarak çalışıyordu yani bütün gün evde birlikteydik herşeyi beraber planlıyor ve beraber uyguluyorduk. Artık dışarıda çalıştığı için yalnız kaldım daha doğrusu yalnız değilim Duru var ama o daha bebek ve ben 8 senelik iş hayatım boyunca her sabah arkadaşlarımı görmeye çok alışmıştım. Hala görüşüyoruz hepsi ile fakat her gün görmek gibi olmuyor... Diğer tüm arkadaşlarım da çalışıyor tabi.
Belki günlük yaşantı mı (tabisi sabah kalktım yemek yedim modunda değil de önemli olanları) videoya çekmeye çalışacağım bakalım...
 
Bugün ilk video günlüğümü hazırladım, müzikli sessiz bir video oldu fakat ilk deneme için fena değil ne dersiniz?
 
Swimtrainer'ı bebek mağazalarında görmüşsünüzdür. 50 TL fiyatı nedeni ile alıp almamakta kararsızdım, yani emsalleri 20 tl.falanken üstelik simidi kullanmama ihtimali büyükken... Fakat Duru'nun çocuk havuzunda durmaması, tırmanıp koşarak büyük havuzuna girmek istemesi beni yıldırmıştı. Neyse parası alıcam ulan dedim ve şuan aldığım için memnunum. Takarken epey zorlanıyorum çığlıklar ağlamalar ama taktıktan sonar sesi çıkmıyor bence o da sevdi. Kurbağa pozisyonunda durması ayaklarını rahatça çırpması, düşmesini engellemesi çok iyi. Bugün videoda göreceğiniz gibi, 2 saat falan suda kaldı. Tabi Duru'yu bırakıp rahat rahat yüzüp güneşlenemiyorum ama en azından artık keyfince havuzdan kaçamıyor :)


Sevgiler

Hiç yorum yok: